מה יקרה אם
אני לא אתגייס?
מי גייס את
הגבינה שלי?
כמה חיילים צריך
כדי להחליף נורה?
של מי
הבטחון
הזה?
אל תתנו לנו רובים
גיוס לכולם—לא בבית ספרנו

כתבו עלינו

Error message

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor in include_once() (line 3576 of /home/newprofi/public_html/new/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor in require_once() (line 127 of /home/newprofi/public_html/new/sites/default/modules/ctools/ctools.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /home/newprofi/public_html/new/includes/menu.inc).
(4/2/15)
לפעמים, קשה לדעת אם אתה מדמיין, הוזה או חי במציאות. כך היה בפעם הראשונה שראיתי את הקליפ הזה. שיכור, חייל, מכיר את השיר כבר חמש שנים אבל לא יודע שיש דבר כזה קליפים. שעת אחר הצהרים בבסיס, סוגר שבת כשממש אין מה לעשות. פתאום, ערוץ 2, הדבר היחיד שאפשר היה לקלוט בחדר, משמיע את אותם ארבעה בתים שאני הכרתי, אהבתי, ולמדתי לזמזם. לא תמיד יש תשובה, לפעמים זו טיפה של לחץ.
(6/10/14)
במהלך ביקורו בבקו"ם אמר שר החינוך הוא יפעל לכך שקצינים יבקרו בבתי ספר על מנת להגביר את המוטיבציה לגיוס בקרב התלמידים. "פרופיל חדש": הצבא מנהל את מערכת החינוך
(2/10/14)
פרויקט "דרך ארץ ושמים" שבמסגרתו נפגשים קצינים עם תלמידי תיכון יצא לדרך. גם הפגנות המחאה נגד "שטיפת המוח של התלמידים"
(2/10/14)
בתגובה להחלטת היועמ"ש לממשלה לפתוח נגדו בחקירה פלילית, אומרים בארגון כי "אנחנו רק מסייעים למי שהחליט שלא להתגייס"
(2/10/14)
23 ארגוני נשים מאיימים לפלוש לחדרי החקירות של מרחב ירקון אם לא תופסק מיד החקירה נגד פעילי "פרופיל חדש". "החל כאן מהלך מסוכן"
(2/10/14)
השופט ישי קורן מתח ביקורת על כך שהמפגינים הושארו במעצר למשך כל הלילה. "איני רואה צורך בהפקדה כספית נוספת"
(2/10/14)
החברה המיליטריסטית בישראל לא מסוגלת לסבול ביקורת. אורית לבנין-דגני שואלת מי רוצה להשתיק קולות אחרים
(2/10/14)
חצי שנה אחרי שפשטה המשטרה על בתי פעילים בתנועה הפמינסיטית בטענה כי הסיתו להשתמטות מצה"ל, החליטה הפרקליטות לסגור את תיק החקירה נגדם
(10/7/14)
מאז תחילת המבצע הצבאי בעזה ("צוק איתן") נודע על חייל מילואים אחד שנשפט לתקופה של עשרים יום בכלא צבאי לאחר שסירב להתייצב לצו שמונה, אתר וואלה! פרסם את סיפורם של שני רופאים שערקו בשל פעולות הצבא שהגדירו כ"לא מוסריות", ובתנועת "פרופיל חדש" מדווחות על כ-30 מילואימניקים נוספים שפנו לעזרה ושבכוונתם להמנע מגיוס בצו שמונה.
(9/7/14)
אנחנו כחברה תופסים את החיילים הלוחמים כאחריות החברתית שלנו, ובצדק רב. אולם, במדינה שבה הצבא תופס מקום חברתי ותרבותי מרכזי, ושהמדיניות הכלכלית מכתיבה צמצום של השירותים החברתיים, מי שאינן לוחמים, נשים, מקבלות פחות שירותי רווחה מהמדינה. כמו כן, במערכת שמבקשת לשמר את עצמה, אלימות כלפי נשים שמבקשות לעסוק בנושאים צבאיים וביטחוניים במסגרות אחרות, כמו בעמותות, מקבלת לגיטימציה. הפתרון הוא כפול: הסדר מדיני ומדינת רווחה.

Pages